پرسپوليس ۶ تايی شد!!

زمان مطالعه(حداكثر ۲ دقيقه)

استقلال      ۶    پرسپوليس      ۰    

با سلام

اين نتيجه در نقل و انتقالات بدست آمد ...

گل اول استقلال مربوط به مهدی شيری كه چندين سال پياپی مسئولان سرخ بدنبال او بودند اما در نهايت آبی پوش شد . شك نكنيد گلزن دربی آينده مهدی  شيری خواهد بود ...

گل دوم استقلال مربوط به انتقال سياوش اكبرپور  ، كه امسال پرسپوليسی ها بد جوری دنبالش بودند اما در هفته ششم آينده نبرد اكبر پور و رهبری فرد( جوان ۳۴ ساله!) ميتواند باعث خنده و غرور استقلاليها باشه ...

گل سوم مربوط به نيكبخت واحدی كه قرار داد خودشو در حالی تمديد كرد كه پروين به شدت خواهان سرخ پوش كردنش بود ...

گل چهارم و پنجم  مر بوط به  كيوان يزدان پناه و انديشه ماكويی ( دوبازيكن اميد استقلال ) كه مدتی به در خواست پروين در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا كردند اما در حالی كه قريب به خطيب تفاهم نامه موجود را ياد آوری كرد اين دو بازيكن از تمرين پرسپوليس طرد شده و هر دو به پاسارگاد پيوستند.

و اما گل ششم مربوط به مهدی امير آبادي که در حالی که پرسپوليس بشدت خواهان او بودند به استقلال پيوست .

در ضمن اگر انتقال رودباريان قطعی بشه پرسپوليس هم ۷ تايی ميشه!

و اما پرسپوليس يك گل آفسايد زد كه البته خودشون اين رو گل صحيح حساب می كنند ولی ما  كه عمرآ ... و اون گل مربوط به انتقال مهدوی بازيكن اسبق (فوتبالش تمام شده) استقلاله . البته مهدوی بايكن سپاهان بوده و مستقيما از استقلال به پرسپوليس.منتقل نشده پس هنوز در حسرت چنين انتقالهای خواهند ماند  .البته اين آقای مهدوی  که بقول خودش از خردسالی پرسپوليسی بوده مصاحبه زياد ميكنه ولی بايد به او ياد آور شد كه اجازه بده پيراهن شماره ۵ پرسپوليس را بپوشی بعد از اين مصاحبه بكن  درضمن در این مدت تلاش كن چطوری مهدی شيری را در  هفته ششم  مهار كني!!!

 

 

 به صحبتهای دادكان در برنامه زنده شبكه تهران توجه كنيد:( گرچه غير قابل باور است....)

به جام جهانی نرويم مگر چه ميشود؟ مگر قبلآ به جام جهانی صعود كرده بوديم ؟ مگرتيم اميد به المپيك صعود كرد ؟ مگر همه ۲۰۵ كشور جهان به جام جهانی ميروند؟

فقط ميتوانيم متاسف باشيم برای ايشون كه يك دنيا عشق و حرارت و شور و نشاط را با نرفتن به جام جهانی در جوانان خواهد كشت . شك نكنيد در امان بازنده خواهيم بود اون هم از ليست تيم ملی که فرهاد مجيدی در اون حضور نداره و اين در حاليه که کاظميان  ۳/۴ ماه از فوتبال دور بوده در اون ديده ميشه . و در اوج ناباوری دادکان در روزنامه ها گفته که من هرگز نگفتم چی ميشه تيم ملی به جام جهانی نره!!البته شايد دادکان راست ميگه و تقصير برنامه همراه با ورزش شبکه تهرانه که صدای دادکان رو اشتباه پخش ميکنه!

 

در اين عكس خاطره انگيز ... عابدزاده ، پورحيدري، شاهزخ بياني، مهدی فونونی زاده ،شاهين بيانی ، صادق ورمزيار،امير قلعه نوعی و مجيد نامجو مطلق و ... ديده ميشوند . انشا الله بازيكنان استقلال در تعصب از اين تيم الگو بگيرند .( استقلال هم که در استانبول  کولاک کرده ...)

از عزيزانی كه نظرات خود را ارائه نمودند تشكر مينمايم .

    پيام هاي ديگران ()