در حسرت يک پيروزی...

با سلام خدمت شما.

راستش من سعادت نداشتم به دليل مسافرت بازی تيم محبوبم را تماشا کنم البته با توجه به توضييحات تعدادی از دوستان و مطالعه تعدادی از روزنامه ها فقط ميتوانم به چند چيز اشاره کنم :

بازی دوم هم با تساوی به پايان رسيد و همچنان بايد در حسرت يک پيروزی روزها را بشماريم .از اشتباهات پياپی داور هم نميخواهم چيزی بگويم چون ما استقلاليها ديگه اين مساله برامون عادت شده .عصبانيت و خطاهای ستار و نوازی هم خيلی جالب به نظر نميرسيد ،ولی منابع مختلف خبر دادند که هنگام ورود نوازی به زمين  تعدادی از هواداران استقلال هر کدام يک اسکناس ۱۰۰۰ تومانی در دست داشتند و به نوازی اشاره ميکردند که آن را دريافت کند . ااين حرکت خيلی معنی دار به نظر ميرسيد. شنيدم که علی دايی باز هم در مقابل پيروز قربانی مغلوب بوده و دقيقه ۳۰ به بهانه مصدوميت در خواست تعويض کرده .از حرکت زشت سهراب هم زياد شنيدم .  و لی بايد چند نکته را به امير خان تذکر داد:

 درانتهای فصل نميگويند استقلال به دليل عدم هماهنگی بازيکنان فلان امتياز را از دست داده ولی تيمه خوبيه پس قهرمانه!!!

شايد توپ لو دادن به عدم هماهنگی برگرده اما گل خالی رو از دست دادن به هماهنگی ربطی نداره قابل توجه شيری...سامره...ملکيان.

دفاع جانانه پيروز و امير حسين قابل تقديره و بازی محکم جيلاوردی ملقب به کورتانيدزه استقلال.

نکته آخر : پرسپوليسه پروين بازم سوراخه...و آقای مهدوی نيمکت  نشينی مبارک!!!!

 

****

در ضمن موفقيت دوست عزيزم "si si" ، و ورودش به دانشگاه را به او و خانواده محترمش تبريك عرض ميكنم .اميدوارم تبريك من را پذيرا باشد.

-----------------------------------------------------------------------------

و يك در ضمن ديگه : آقاي" ...." سمند بژ ميخری بايد شيرينی هم بدي!!! انشا الله ماكسيما بخري.مبارك باشه.

اين هم يك عكس قديمی و با كلاس از تيم تاج سابق(استقلال).

به اميد پيروزی تيم استقلال در مقابل فجر ولی يه حسی به من ميگه سايپا امسال قهرمانه اميدوارم اشتباه كنم . در مورد تغييرات وبلاگ نظرات خودرا ارائه كنيد.با تشكر از الطاف شما . در كامنت های قبلی يكی از دوستان آدرس و شماره تلفن و ... نيكبخت را از من خواسته كه بايد به ايشان بگم كه ميدونم نيكبخت در گاندی ميشينه ولی شماره تلفنشو من نميتونم به هر كسی بدم .

    پيام هاي ديگران ()