خلیج جعلی عربی!

 

.
.
.

 از اونجایی که خلیج فارس اهمیت زیادی در زندگی ما دارد در این پست به تعدادی از اهمیتها اشاره میکنیم:
 
 اهمیت دیپلماتیک:


 از نظر دیپلماتیک خلیج فارس اهمیت زیادی دارد! بطور مثال سال گذشته زمانی که چند ملوان انگلیسی رو به کمک تعدادی از سربازان گمنام خفت کردیم خیلی حال کردیم!
 البته اونها میگفتند جی پی اس هاشون نشون میده داخل مرز نشدند ! اونها دروغ میگفتند! جی پی اس های ما صاایرانه و اصولآ هر چی ما میگیم!

 اهمیت خلیج فارس به قدری زیاد بود که تعدادی دیگر از برادران هم برای مبارزه با انگلیس خونخوار جلوی مسجد محله ی ما و بر روی زمین پرچم انگلیس رو نقاشی کردند و من هم همیشه از روی آن رد میشوم تا استکبار را لگد مال کرده باشم!
حتی یکی از دوستان من با وانت خط ترمز شدیدی روی استکبار نمایان کرد که البته نا گفته نماند بخیه های سرش هنوز خوب نشده!

 اهمیت هسته ای!:


 البته هنوز در نقش هسته ای خلیج فارس تردید هایی وجود دارد...اما از آنجایی که گفته شده (و البته من شنیدم فقط)سهم 50 درصدی خزر به 20 درصد تبدیل شده و در عوض انرژی هسته ای داریم ،لذا این امکان وجود دارد که در سالهای دیگر خلیج فارس را هم بدهیم تا چیزهای دیگری داشته باشیم!


 اهمیت فرهنگی:

 از نظر فرهنگی چه در گذشته و چه در حال اهمیت خلیج فارس زیاد است.من از خردسالی زمانی که خیلی جیگیلی بودم یادمه که اشعار** زیادی در رابطه با خلیج فارس و بنادر آن سروده شده بود!

 حالا همه بندریاش...
بلرزون...
خلیج فارس خودمونه...
 دختر بندری...
 (استغفرلله!)

 و البته اینها نشونه ی حس میهن پرستی ملت ماست!

 اهمیت اقتصادی:
 
 این منطقه و حاشیه ی اطراف آن محلی برای ورود و خروج کالا است ! (البته منظور از کالا، قاچاق ...به دبی نیست!)
 حتی دوستان ما مشاهده کردند که مافیای قدرت و ثروت از این منطقه گوجه فرنگی را کامیون کامیون خارج میکند! چند دستگاه زمین و ساختمان را از این منطقه خارج کردند تا خدمات دولت کریمه را زیر سوال ببرند!
 
 اهمیت گردشگری:


 اهمیت این منطقه از نظر گردشگری انقدر زیاد هست که امسال برای اولین بار از خلیج جعلی عربی دیدن کردم و عکسی ***که بالا گرفتم حاکی از اهمیت بالای خلیج فارس است!
 
 

*۰..۰*

پاورقی ها:

**این اشعار با حرکات موزون همراه است !

*** نو آوری و شکوفایی رو حال کردین!؟

    پيام هاي ديگران ()