مناظره با اوباما !

*

*

*

 

 


نکته:
 
 این متن به دلیل اینکه منِ لیسانس نگرفته و رییس جمهورِ دکترا گرفته هر دو فاقد آشنایی با  زبان انگلیسی هستیم به فارسی نوشته شده!


مجری برنامه : در ابتدا باید یادآور شوم که هرگونه ذکر نام از افراد غایب (غیر از هاشمی و فرزندان) این حق را برای آنها ایجاد میکند که از خودش دفاع کند.


  اوباما :


i am ...

 مجری برنامه :


 توجه نفرمودین انگار ! باید یادآور شوم که هرگونه ذکر نام از افراد غایب(باز هم تاکید کنم هاشمی و فرزندان جز این افراد نمیشوند!) این حق را برای آنها ایجاد میکند که از خودش دفاع کند.پس آقای رییس جمهور شما بفرمایین...

 آقای رییس جمهور :

من شما رو دوست دارم  آقای باراک حسین اوباما ! اما تعجب میکنم از شما ! شما که البته اسمتون هم شبیه اسم آن آقاییست که میخواست انقلاب مخملین در ایران کند که البته بفضل الهی ملت انقلابی او و آرزوهایش را در گور کردند .


 آقای اوباما ! اشک تمساح میریزی واسه ما ؟! مثلآ فکر کردی سیاهی؟ من خودم ذغال فروشم ! ندیدی درجواب قتل ندا آقاسلطان عکس شهید حجاب  رو از جیبم در آوردم؟! میای واسه ندا آقاسلطان اشک میریزی ؟ اصلآ شما باید بدونین که نباید در کار کشورها دخالت کنید ! همونظور که آقای حداد عادل فرمودند :مردن 3نفر در کهریزک،مساله اصلی نیست!


 این توهین به شعور ملت امریکاست ...


 البته ما که میدونیم ، صحنه گردان اصلی آقای هاشمیست !


 از شما بعید است که پدرتون مسلمان بود در کنیا هم بزرگ شدید و خانم شما اینچنین لباس میپوشد !  هرچند از فرزندان طلاق همین انتظار هم میرود و خوبه که شما معتاد نشدی تازه !
 البته تو کشور ما که نه اعتیاد هست و نه طلاق و نه  ...(همونهایی که پارسال تو دانشگاه کلمبیا گفتم!) اسنادش هم موجوده !
 
  من اخیرآ دیدم که شما کتابی با عنوان " رویاهایی از پدرم " چاپ کردین ! من توصیه میکنم به جای این کتابها ، کتاب " معجزه ی هزاره ی سوم "  اثری از خانم رجبی را مطالعه بفرمایید .یا اینکه  مقالات علمی آقای   کامران دانشجورو مطالعه کنید هرچند استکبار گفته تقلب کرده و کپی کرده این مقالات رو !


  من لازمه که در مورد محبوبیت خودم صحبت کنم البته میدونین علاقه ای واقعآ ندارم وارد این مسائل بشم. البته اینجا بحث هاله ی نور رو میدونم میخواین بیان کنین اما این مساله عدم صحتش برای ملت ما اثبات شده و مدارکش هم موجوده   ! اما فقط همین رو بگم که من محبوبتر از شما هستم در امریکا!

 

 شما نگاه کنید این نمودارها رو ! این نمودار درصد رای شما در امریکاست.... شما تونستین 53 % آرا رو کسب کنید اما من در انتخاباتی بی سابقه و با حضور گسترده ی مردم تونستم 63 % آرا رو کسب کنم !


  من میخوام اگه اشکالی نداشته باشه بدونم رابطه ی شما با پسران آقای هاشمی چیست ؟با مافیای نفتی چیست؟ غیر از این است که به لایحه‌ انرژی بوش - چنی که معاهده‌ای پرسود برای کمپانی‌های نفتی بود رای مثبت دادین ؟ این رو سخنگوی آقای مک کین در مناظرات شما که کاملآ یکسویه هم بود بر عکس مناظرات صدا و سیمای آقای ضرغامی شنیدم !


 من اعتقاد دارم در امریکا آزادی نیست ! فقط در ایران آزادی هست ! خداییش شما برنامه ی بیست و سی دارین که به همه فحش بده و هیچکی نتونه از خودش دفاع کنه ؟!آزادی یعنی همین ! آزادی نزدیک به بینهایت ! آزادی یعنی اینکه کیهان و رجا نیوز و فارس و ایرنا و جوان  هرچی خواستند علیه هرکسی بنویسند ! واشنگتن پست آیا همچین آزادی داره ؟


  به هرحال ملت امریکا هم راه خودش رو انتخاب کرده و ملت امریکا دوست ماست مثل ملت اسرائیل همونطوری که آقای مشایی میگه !


 من میخوام بگم که دلیل نمیشه چون امریکا در المپیک صدتا مدال طلا کسب میکنه برتری نسبت به ما داره ! من در معارفه ی آقای سعیدلو بجای آقای علی آبادی هم عرض کردم که کسانی که فکر میکنن موفقیت در مدال آوردن است کوته فکر هستند!


 من باید عرض کنم شما سعی میکنید با تبلیغات استکباری نشون بدین که احمدی نژاد فلان است ! نخیر ! من از شما دعوت میکنم با من سفر استانی بیایید ! ببینید ملت با چه ذوق و شوقی دنبال ماشین من میدوند تا نامه به من بدهند ! مردم امریکا دنبال شما میدوند اصلآ؟! شما در کاخ سفید نشستید و از کاخ نشینان دیگری مثل آقای هاشمی خط میگیرید !


 البته تیم فکری اطراف شما دارای مشکل است و شما آنچنان هم تقصیری ندارید ! من توصیه میکنم بجای " کاتلین سیبیلیوس "  از آقای لنکرانی در وزارت بهداشتتون استفاده کنین که به از شما نباشه عین هلو میمونه و دوست داری بخوریش ! یا اینکه در وزارت کشور بجای آقای " کن سالازار" از آقای دانشجو استفاده کنید تا در انتخاباتتون اگه سی و پنج میلیون رای رو شمارش کردین رای باطله نداشته باشین و همش رای ماخوذه باشه !
 من در انتها میخوام درمورد پرونده ی یک خانم با شما صحبت کنم!
 اجازه هست؟
 بگم ؟
 بگم؟
 بگم؟


 اوباما :

YES !


 آقای رییس جمهور :


 your mother's!


 این خانم از دانشگاه هاوایی دکترای مردم شناسی گرفته !
 شما یعنی نمیدونستین که دانشگاه هاوایی مدتیست که مجوز وزارت علوم  و تخقیقاتش باطل شده ؟ ؟!به هرحال دانشگاه فقط آکسفورد !
 به هرحال یک رییس جمهور باید کارشناس ارشد باشد و چنانچه نمیدونستین که پس چطوری دارین امریکا رو اداره میکنین؟!
 آیا این عدالته که یه خانوم در دانشگاهی درس بخونه که مجوز نداره ؟

 مجری برنامه :

خب وقت برنامه تمام شد و   انتها باید یادآور شوم که با توجه به قانون مناظره ها و با عنایت به  این مناظره ، طبق محاسباتی که در اتاق فرمان داشتیم  فقط آقای رییس جمهور برای دفاع از خودشون هرچقدر که خواستن باز هم میتونن حرف بزنن !

 

 

+ لطفآ کامنت خصوصی نگذارید زیرا نتنها خوانده نمیشود بلکه پاسخ هم داده نمیشود!

/ 225 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریسا

سلام آپ خیلی جالبی بود [لبخند] واقعا خوشم اومد[گل][گل]