متن اعترافات بچه های آسمان !

*

*

*

 

اللهم عجل لولیک الفرج و النصر وجعلنا من اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه و احفظ قائده(خواستم در همین ابتدا بگم چه انقلابی درون ما اتفاق افتاده!!!)


 من در ابتدا لازم میدونم از خوانندگان وبلاگ و امت شهید پرور عذرخواهی کنم که موجبات ناراحتی همه رو فراهم کردم.


 متن اعترافاتم رو در یازده بند  ارائه میکنم و به امید اینکه عفو و رحمت الهی شامل حال من شود هرچند که میدانم به هیچ عنوان مستحق بخشش نیستم چون امریکا در من نفوذ داشته ! و خواهان برخورد جدی با سران اغتشاشات (مخصوصآ کسانی که رجانیوز میگوید) اخیر هستم!

 

الف - درهمین  ابتدا باید عرض کنم که انقلاب مخملی و پارچه ای و رنگی و گچی و سبز و سرخ و خلاصه هر چی کیهان و رجا نیوز میگفتن رو من میخواستم بکنم!


 ب - من میدونستم هیچ تقلبی رخ نداده و آقای احمدی نژاد همینجوری یه دفعه بیست و چهار میلیون پانصد و بیست و هفت هزار و پانصد و شانزده  رای آورده و من حتی اعتقاد داشتم آقای  میر حسین . م  فقط یه رای داره که خودش واسه خودش مینویسه و حتی خانم ر (همسر م) هم بهش رای نداده!


پ - من در این مدت سعی میکردم با لجن پراکنی و شایعه افکنی بین اقشار تحصیل کرده و نکرده اختلاف بیندازم که سربازان گمنام امام زمان خیلی زود جلوی این فاجعه را توانستند بگیرند که دستشون و مخصوصآ قسمت مچ دستشون رو میبوسم!

 

ت -   من همیشه برای خودم کامنت میذاشتم و از قول مردم حرف میزدم و از خودم تعریف میکردم و در زندان که بودم یه روز متوجه شدم با بنیاد سوروس هم در گذشته ارتباط داشتم!


 ث - لازم میدونم که بگم من منحرف شده بودم . چند سال قبل که به فرانسه رفته بودم ، این خانومه مونیکا بلوچی هی گیر داده بود به  ما ! و خلاصه اینکه تو فرانسه برعکس مصر باستان به تعمیرات در زیاد اهمیت میدن!


 ج - این اواخر غیر از اینکه به صدای شجریان که با رسانه های معاند در ارتباط هست علاقمند شده بودم  به فولکورهای عبری نیز تمایلاتی نشان میدادم و توسط دوستم به این آهنگها دسترسی پیدا میکردم و احساسم بر این است که آن دوستم جاسوس اسرائیل بوده است!


چ - من باید اعتراف کنم که روز 22 خرداد که با حماسه ی حضور ملت همیشه در صحنه عطرآکین شده بود برای دادن رای در حالیکه احساس میکردم دارم حماسه آفرینی میکنم ، به شعبه اخذ رای مراجعه نمودم و تعدادی رای که" تا" هم نشده بود در صندوق انداختم که بتوانم بعدآ به انتخابات خدشه وارد کنم!


  ح-  من باید اعتراف کنم که با صدام حسین در ارتباط بودم و با استکبار و انگلیس و امریکا نیز همینطور! و الان که یه کمی بیشتر فکر میکنم احساس میکنم ندا آقا سلطان رو هم من به قتل رسوندم!! 


خ - لازم میدونم که به نقش موسسه ی سامسونگ کره و شرکت سونی (با اسم رمز VGN-CS118E)که سهامداران آن صهیونیست ها هستند هم اشاره کنم که این امکان رو برای من فراهم کردند که با نوشتن اس ام اس ها و پست های غیر واقعی و بعضآ خفت بار ، موجبات خنده ی آشنایان و ایجاد شائبه نسبت به خدمتگزاری های دولت کریمه را فراهم نمایم .


د - من با سایتهای ضد انقلاب(مانند سایت مجمع تشخیص مصلحت نظام و بی بی سی و ...) در ارتباط بودم و بطور مداوم مطالب سراسر کذب و دروغ آنها را همانطور که اخبار بیست و سی هر شب نشون میده ، مطالعه میکردم و لازم میدونم از خدمات بی شائبه ی کامران نجف زاده تشکر کنم که اخیرآ متوجه شدم در راستای این خدماتی که ارائه کرده ، به عنوان خبرنگار به فرانسه اعزام شده!


 ذ- من اغفال شدم ! من فکر میکردم "میر حسین . م " و"مهدی . ک " و "سید محمد . خ " که هرکدوم هشت سال جز مقامات عالی رتبه بودند قطعآ بدنبال بهبود وضع موجود هستند اما کمی بعدتر همونطوری که "سرداران سپاه" و" کیهان" و" رجا نیوز" و" تلویزیون آقا ضرغامی" گفتند،  اونها مهره ی "امریکا" و" استکبار" و" انگلیس" بودند و من نمیدانستم! و من در این مدت پی به مسئولیت سنگین" شورای نگهبان "بردم که با چه مظلومیت و شهامتی همه ی عوامل استکبار را  در همه ی انتخاباتها رد صلاحیت میکرد!


 من در حالیکه تمامی اتهامات را میپذریم موارد زیر را هم برای تنویر افکار عمومی بیان میکنم :

 

 م - من لازم است که عنوان کنم اگرچه در زندان بودم و از حرفهایی که " مهدی . ک " زده خبری ندارم اما همه ی گفته هایش را بدون فشار بازجو ها  تکذیب میکنم و خواهان برخورد قاطع با ایشون هستم!

 

 و - من لازم میدونم  تشکری  انجام بدم    از لباس شخصی ها  و ملت سلحشور و انقلابی که در خیابانها با چنگ و دندان و اجسام سخت از انقلاب ما که البته مقدس هم هست حفاظت کردند که به دست ما نا اهلان نیفته و دوم تشکر از بازجوها که در این مدت درحالی که نوشابه زیاد میخوردند با ما هم استدلال میکردند!


  ن-   چون میدانم رسانه های صهیونیستی اعترافات من رو قصد دارند بی اعتبار جلوه بدهند باید عرض کنم  که این اعترافات تحت هیچگونه فشاری ، حتی فشار خون یا فشار قبر  بوده و اینها ثمره ی بازنگری در تفکرات  من است در زندان که البته استخر هم دارد و من و "حجاریان"  کله ی یکدیگر را به زور زیر آب میکنیم و حسابی میخندیم!


ه -  من بخاطر رایی که در "دوم خرداد  هفتاد و شش" و "هجده خرداد هشتاد" به سید امریکایی (محمد خاتمی) دادم نمیدانم جواب خون شهدا را چگونه بدهم،البته آنموقع میگفتند رای ما در حقیقت تائید نظام است ! اما حالا که بیشتر فکر میکنیم میبینیم خیانت کردیم همگی ! بخاطر همین از ملت انقلابی پوزش میطلبم !!

 

  ی-  در انتها هم لازم میدونم به عنوان وظیفه از دادستان محترم خواهش کنم که امثال "هاشمی" و" کروبی" و "موسوی" و "خاتمی" و "الیشا کاتبرت" و "جنیفر لوپز" را که موجب تحریک بنده شدند هرچه سریعتر دستگیر کرده و به سزای اعمال سخیفشان برسانند و همچنین سایت "پرشین بلاگ" که موجبات گستاخی من را فراهم کرده بود نیز فیلتر نمایند. و با قاطعیت با پدیده ی  منحرف و غربی "اینترنت" برخورد کنند.

انشا الله

 


+
این پست قبل از فیلتر پرشین بلاگ در پیش نویسها ذخیره شده بود ! 

+کامنت خصوصی لطفآ نگذارید.با تشکر

/ 180 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ِعلی

jaryane 13 Aban chiye? gharare tu Khiaboon bemoonan Mardom? be nazare man ke nemishe, hanooz zoode, nazare to chiye?g

ساجد

تنها عکس دعوای خانوادگی موسوی با رهنورد در ادر س زیر : http://www.siasatnegareh.blogfa.com/

سحل م

پس کوشی ؟ سلام ، خوبم ! خوبی ؟!

ستاره

سلام بر داداش میثم عزیز خوبین ؟ سلامتین ؟ ممنونم از محبتتون . که همیشه لطف دارین . نایب الزیاره شما و عموی محترمتون بودم تو حرم آقا امام رضا (ع) و روبروی پنجره فولاد برای موفقیتتون دعا کردم . موفق باشید و ایام به کام [گل]

دست نیافتنی

سلام خوبی دوست عزیزم؟ من آپ هستم( تولدمه) شما رو هم دعوت کردم. خیلی مختصره. امیدوارم تشریف بیارید! دست نیافتنی ترین نگار [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل]

دست نیافتنی

سلام خوبی دوست عزیزم؟ من آپ هستم( تولدمه) شما رو هم دعوت کردم. خیلی مختصره. امیدوارم تشریف بیارید! دست نیافتنی ترین نگار [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل]

دست نیافتنی

سلام خوبی دوست عزیزم؟ من آپ هستم( تولدمه) شما رو هم دعوت کردم. خیلی مختصره. امیدوارم تشریف بیارید! دست نیافتنی ترین نگار [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل]

پرنس فارسی

سلام ، خسته نباشید . فکر کنم این پست رو ویرایش کردید و یک چیز های جالبی اون آخرش اضافه شده . خوشحال میشم خواننده ی پست اخیرم باشید و نظر خودتون رو بگید .