راه های برون نرفت(برونرفت!) از شرایط سیاسی !

 

 

*

*

*


 حالا که هرکی پیشنهادی میده  گفتیم ما هم پیشنهادی بدیم ! از محسن.ر که دیگه خدائیش کمتر نیستیم!  الف - دستگیری تمامی روزنامه نگاران اصلاح طلب همراه خانواده (البته اگه باقیمانده باشد)  و بسته شدن روزنامه هایشان (البته اگه باقیمانده باشد) در راستای اینکه ملت انقلابی دیگر حجت را بر ما تمام کرد و حرف آخر را زد!

 ب - برخورد با سرانه فتنه که حداقل, خواسته ی ملت انقلابی ، اعدام مهدی کروبیست مگر اینکه خودش خودکشی بشود!
 
 ج - میرحسین موسوی هم باید جلوی خانه اش ترور شود البته بدست عوامل منافق !
 
 د - تمامی وانت های نیروی انتظامی معاینه فنی شوند تا در هنگام زیر کردن موانع سخت پنچر نشوند که در حفظ نظام قاطع تر عمل کنند البته در راستای اینکه ملت انقلابی دیگر حجت را بر ما تمام کرد و حرف آخر را زد!

 ت -  فیلتر تمامی سایت ها ی ضدانقلاب و معاند بطوریکه دسترسی به سایت گرداب فقط فراهم باشد!

 ج - ارسال پارازیت روی همه ی کانالها ی تلویزیونی در همه ی ساعات بطوریکه فقط ساعت ٣٠ : ٢٠ شبکه ی دو را بشود دید!

 خ - از این به بعد دیگر وزارت کشور مجوز به برگزاری تجمعات اعتراضی ندهد! اینهمه مجوز داده شد و از این حسن برخورد وزارت کشور سو استفاده کردند !

 د - همه ی وبلاگ ها فیلتر شود مگر اینکه کپی کننده ی اخباری از رجانیوز باشند!

 ز - محمد خاتمی شامل رافت اسلامی ما میشود بشرطی که همینجوری باقی بماند!

 س - انگلستان قاتل ندا آقا سلطان را تحویل ایران بدهد و کشورهای دیگر هم بقیه ی قاتلان این حوادث را تحویلمان بدهند!

 ص -  هر شب تبلیغ کنیم برای تظاهرات مردمی و هر روز تظاهرات مردمی کنیم و هر شب دوباره...البته ما که میدانیم و دنیا هم بداند که این تظاهراتها خود جوش و عظیم است!


 ط -  در تجمعات برخورد قاطع کنیم و مدارایی که تا بحال میکردیم را کنار بگذاریم ، مثلآ اگر جلوی ایستگاه مترو تجمعی صورت گرفت با موشک آنجا را بزنیم!

 ع - برای خروج از این بحران که البته ما به بحران بودنش اصلآ اعتقادی نداریم اگر آنها لفظآ هم از ما تعریف و تمجید کنند تا حدی ما را ارضا میکند!

 ک -  کسانی که در زندان هستند همگی داروی نظافت بخورند!

 ل - همانطوری که آقای متکی گفت به انگلیس تو دهنی میزنیم او در این راستا بنظر من با لگد به ----- امریکا و با انگشت به چشم آلمان و کف گرگی به صورت فرانسه بزنیم البته برای خروج از بحران داخلی و خارجی!

 م - به جماران حمله کنیم و  بعد به کوی دانشگاه تا درس عبرتی باشد برای استکبار جنایتکار البته در راستای اینکه ملت انقلابی دیگر حجت را بر ما تمام کرد و حرف آخر را زد اینکار ها را میکنیم!

 ن - ابطحی بیاید و اعتراف کند در محرم سال 61 هجری همراه یزید بوده!

  و -  ورود دانشجویان بدون سهمیه را به دانشگاه ممنوع اعلام کنیم !

 ه - برای حذف  "س.سازندگی"  نمیدانیم چکار کنیم ! به هرحال همینکه در تجمعات فحشی بهش بدهیم اگرچه کافی نیست اما لازم است!

  ی - از صبح تا شب بگیم ما مثل امام حسینیم و اونها مثل یزیدند و این را آنقدر تکرار کنیم که خودمان هم باورمان شود تا در برونرفت از این شرایط به ما کمک کند! به نظر بنده میشود به بندهای فوق بندهای دیگری هم اضافه کرد ضمنآ ضرورتی نداره همه ی بندها همزمان شروع بشه بلکه اون بندهایی ضرورت داره که به حذف افراد منجر میشه ! و کلام آخر اینکه ملت انقلابی حجت را بر ما تمام کرد .


+ 26 دی این بلاگ وارد شش سالگی میشه ، قبل فیلتر شدن میخوام بفرستمش پیش دبستانی!

/ 140 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساقی

* مهم مهم مهم مهم : با اینکه 2 -1 باختیم ولــــی هــــــــــــنـــــــــــوز خــــــــیـــــــــلی مــــــــــونـــــــــــده بــــــــــه مـــــــــــا بـــــرســـــــــــن [عینک] آبـــــــــــــــیـــــــــــتـــــــــــــه [مغرور]

ساقی

* مهم مهم مهم مهم : با اینکه 2 -1 باختیم ولــــی هــــــــــــنـــــــــــوز خــــــــیـــــــــلی مــــــــــونـــــــــــده بــــــــــه مـــــــــــا بـــــرســـــــــــن [عینک] آبـــــــــــــــیـــــــــــتـــــــــــــه [مغرور]

شبنم

سلام مرسی از پیشنهادت قبلا منم تصمیم میگرفتم یه کار بدی رو اصلا نکنم اما بعد از یه مدت کم می آوردم[خجالت] اما فک کنم پیشنهاد تو خوب باشه یعنی برای اون کار روز تعیین کنم بعد میتونم به مرور تعداد روزا رو زیاد کنم.[لبخند][چشمک]

منجر به زن

داشت دانلود میشد تقریبا حوصلم و سربرد خیلی طول کشید کنسلش کردم از سایت امازون میشه خرید ;)

همون

سلام میثم .عکس ها باز شد !

همون

وبلاگت قصد ازدواج دارد برادر ؟

همون

ترم اخری ایا ؟؟اگه این سوال رو جواب بدی بیست امتیاز مثبت می گیری !

نگین

سلام میثم جان. من نگین هستم و تازه این وبلاگ رو پیدا کردم. مطالبی که می نویسی عالی است .