...FaNtaStiC FoUr ...

*

*

*

(کاریکاتور از بزرگمهر حسین پور)



 دهنمکی

فروش میلیاردی اخراجی های دو (با رکوردی بیشتر از فیلم خصوصی بازیگر سریال نرگس!!) حاجی رو وسوسه کرده که اخراجی های سه رو بسازه اونم با بازیگر کم!
 به هر حال حاجی انقدر مایه داره که اگه مرلین مونرو هم زنده بود حاضر میشد تو فیلمش بازی کنه!
 البته حاجی هرگونه پیچیدن رایجه ی خوش نفت را در مورد هزینه ها تکذیب کرده و ما هم باور میکنیم!
 حاجی  دیگر مثل گذشته عصبانی نیست و به هنگام دریافت نکردن جایزه ی  جشنواره داد و بیداد نمیکند و با بچه محل ها به آنجا نمیرود و در آخر کلی "بزن و برقص" هم در فیلمهایش دارد که قسمت "بزنش" ما را ناخود آگاه یاد کوی دانشگاه انداخت!
 به هر حال حاجی فیلمهای خنده داری میسازد که اگر هر کسه دیگه ای میساخت خواهر و مادرش توسط برادران ارزشی وصلتی چون آخر سریال های شب عید با هم میداشتند!


مایلی کهن :


 این حاجی کلآ عصبانی است!
 حاجی که همیشه از عشقه جاودانه اش نسبت به سلطان محمود سخن میراند نهایتآ سرمربی تیم ملی شد تا مراقب ابروهای برداشته شده و موهای سیخ سیخ شده و اس ام اس های بی ناموسی بازیکنان تیم ملی باشد!
 به هر حال اینکه بهشت برویم بهتر از این بود که به جام جهانی برویم و از آنجا که مهندس علی آبادی به این فناوری دست پیدا کرده که در یک ماه ، سه مربی برای تیم ملی عوض کند ناگهان از اینکه گنده باقالی ها مورد توهین قرار گرفتند به خشم آمد و در عملیاتی انتحاری نارنجک را به خود بست و به زیر مایلی کهن...ببخشید تانک رفت تا یک ملت را  در آستانه ی انتخابات بیش از این ناامید نکند!

 
 سلحشور

سلحشور که دیگه شورش را در آورده!
 ایشون در اظهار نظری فرموده بود هیچ کس غیر از علما حق اظهار نظر در مورد یوزارسیف را ندارد!
  ما هم اطاعت کینیم و در کمال انصاف یاد آور میشویم که این سریال هرچه که نداشت این حسن را داشت که پیکان اس ام اس ها را از سوی رییس جمهور محبوب و استکبار ستیز به سوی زلیخا نشانه برود!

 

احمدی نژاد


 راستش خیلی طولانیست و حس نوشتنش نیست!

در انتها یاد آور میشوم به دلیل مد شدن جاسوسی بلاگرها بصورت غیر منتظره، تمامی مطالب بالا را تکذیب میکنم!

/ 207 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ریحانه

سلام آقا میثم...حالت چطوره ؟ چه خبر از نامزدهای انتخابات ؟ میرحسین موسوی اومده بود دانشگاه ما !!! کلی شلوغ بود... ما که نرفتیم[چشمک]

سید

سلام حاج میثم عزیز ببخشید دیری شد که خدمت نرسیدم همیشه قلمتان پپر از طنز لطیفی است که نیازی به هیچ تصریحی ندارد.. لذت بردیم اما کاش اون طولانی رو هم می نوشتید من هم تکذیب می کنم شدیدا

/*;'°•.ღ.•°ستایش°•.ღ.•°*;'/

سلام. حال شما؟ [مغرور] ای بابا ما که هر وبلاگی رفتیم این انتخاباتیه زودتر از ما سرو کله اش پیدا شده بود [منتظر]. عجبا!

/*;'°•.ღ.•°ستایش°•.ღ.•°*;'/

هیچی از این ورا رد میشدم گفتم بیام یه سری بزنم ببینم آپی چیزی نکردی احتمالا؟ میبینم که نخیر انگار قصد داری وبلاگت تا تابستون رنگ تازگی نبینه [نیشخند] احتمالا مث بقیه درگیر امتحاناتی [سبز] به هر حال موفق باشی [مغرور]

شبنم

سلام ازت خبری نیست؟؟ آپدم و منتظرت

مارال

سلام كجايي ؟ چرا به روز نميكني ؟ منتظر پست جديدت هستم . زودتر بنويس كه از هتدي عقب نموني !!! [چشمک] به روزم . آسموني باشي عزيز .

سحرالسّلطنه

میثم امروز من و همون داشتیم درباره تو و مستر خالیبند صحبت میکردیم.. ناگهان ! دوستم اسم تو و مستر خالیبند رو اشتباهی قاطی کرد و گفت: میثم خالیبند !! [قهقهه] منو یاد میثمم انداخت... میشناسیش که؟؟

kya

عالي بود، خيلي باحالي، بازم بهت سرميزنم