شنل قرمزی!

.

.

.

 

 


 یکی بود و اتفاقآ فقط همون یکی بود ! غیر از اونی که بود، بقیه آدم نبودند یا عامل صهیونیست بودند و غیر از خدا هیچکی نبود!


 یه شنل قرمزی بود که جهان رو داشت مدیریت میکرد!


 شنل قرمزی بخاطر اینکه {...} رفت واسش از تو جنگل رای بچینه ! شنل قرمزی قبلآ سهام عدالت و پول و سیب زمینی رو تو جنگل توزیع  کرده بود اما بازم مطمئن نبود بتونه {...}!
 شنل قرمزی همونطور که تو راه داشت میومد روباه بدجنس رو دید !


 روباه بهش گفت :چیزه! به اصطلاح این چه کارایی که تو میکنی و زن من روشنفکر ترین زن ایرانه و چیز و ... !


اما شنل قرمزی بهش گفت : از شما بعیده ! این اطلاعات غلط رو از کجا آوردین ؟
 من میتونم در مورد یه خانم باهاتون صحبت کنم ؟ بگم ؟ بگم ؟ بگم ؟


 آقا روباهه (بد جنس!) دمش رو گذاشت رو کولش و با خودش گفت:به اصطلاح عجب چیزی یعنی غلطی کردیم بعد از بیست سال غار نشینی اومدیم جنگل رو نجات  بدیم یه چیزیم بدهکار شدیم!!

 .
 .
 .
 بقیه داستان به علت اینکه دشمنان شاد نشوند ، به سرنوشت روزنامه ی اعتماد و کارگزاران و بهار  ...دچار می میشود!البته من میدونم و شما هم بدونین که گفتن در ایران آزادی در بالاترین حد ممکن قرار داره!
 .
 .
.
 در آخر قصه هم اگرچه ملت حجت رو بر اونها تمام  کرده بود اما روباه رو که از عوامل دشمن بود (یکی از سران فتنه) رو  به سزای اعمالش نرسوندن ولی در عوضش  همه ی حیوانات جنگل اعتراف کردن که روباه اونها رو گول زده  و خوردن موش توسط مار تکذیب شد و قرار شد با آقا گرگه (یکی دیگر از سران فتنه!) که این خبر رو داده بوده برخورد قضایی بشه!


 با چند تا کبوتری هم که مزدور بیگانه بودند و خبر اینطرف و اونطرف میبردند و از تجمعات فیلم و عکس تهیه میکردند و مظلوم نمایی میکردند برخورد قاطع  (طبق مقررات) شد !


 اما باز با این حال  تو جنگل، بزغاله ها و گوساله ها هرچند وقت یکبار بدون ساندیس میریختن تو خیابون و شعارهای ساختار شکنانه میدادند و دشمن هم دست  از حمایت اونها بر نمیداشت !

 و ما از این قصه درس عبرت میگیریم که دشمنان جنگل میخواستن با اسم رمز "تقلب" جنگل رو به آشوب بکشند ودر فتنه ی فوق  نقش رسانه های غربی مانند  فیس بوک و توییتر و فرند فید و یاهو مسنجر و گوگل ارث و کامنت کاملآ قابل مشاهده است و  از همه هم میخواهیم با سران فتنه برخورد جدی صورت بگیره.


 خدارو شکر میکنیم که بحران اینگونه حل شد.


 قصه ی ما به سر نمیرسه اما  زندانیا (غیر از کلوتید ریس!)با وثیقه های چند صد میلیونی برای چند روز  به خونشون میرسن!
 بالا رفتیم ماست بود قصه ی ما خاص بود ، پایین اومدیم دوغ بود قصه ی ما القائات استکبار ودشمنان و رسانه های معاند و البته دروغ هم بود !

 


 + این بلاگ در پستهای بعد تفییر رویه خواهد داد،پیشنهادات خود را اعلام کنید.


 + برای اینکه بهتون بر نخوره تذکر میدم که تو جنگل آدم هم میتونه زندگی کنه!

 + مادر بزرگ شنل قرمزی جا افتاده!

 +{....}

/ 115 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ققنوس

پسرجان اینقدر کتاب نخور! چشمات ضعیف میشه ها.... از من گفتن بود!

صدف

گریه کنیم یا خنده؟ [چشمک] من که میگم بیجاره اون شنل قرمزی فلک زده! واسه این کارتونا زحمت کشیده شده ولی واسه آفرینش این پدیده فقط ... (گلاب به روتون!)

افسانه

با سلام وعرض ادب وبلاگ جدید گپی با شاعران ونویسندگان... مصاحبه این هفته با مهدی رضایی

نگین

میو میو میو[ماچ]

من

دیدی انگلیس باخت دیدی حذف شد [گریه]

دریـــــــا

سلام به آقا میثم گل میخوای سال این پستت هم بگذره تا اپدیت کنی؟ یا شاید هم دیگه سوژه سیاسی ناب در دسترس نیست؟ امروز و دیروز دیدم بی بی سی اینا گیر دادن به بهائیت در ایران. تو هم سوژه کن دیگه [زبان][چشمک]

ناتالی

سلام امیدوارم امتحانات خوب پیش بره دعا را فراموش نکردم تیرگان مبارک آپم

همون

سلام آقای در خشنده به علت هک شدن وبلاگم از این پس در این وبلاگ می نویسم ..حضور شما باعث خوشحالی بنده است در ضمن اگر خواستید اسم وبلاگم رو هم تو لینکتون درست کنید ..

نگین

باغ وحش راانداختی[سوال]