تایتانیک!

 


.

.

.


فرض کنید اگه جیمز کامرون (کارگردان فیلم تایتانیک ) وسط ساختن فیلم تایتانیک (جوادترین فیلم تاریخ سینما!) میمُرد اونوقت قرار بود هرکدوم از آدمای زیر ادامه ی فیلم رو میساختن :


 
  ایهود باراک : قبل از رسیدن کشتی به لندن به بهونه ی نزدیکی به سواحل غزه ،همه ی مسافرای کشتی خودشون میخورن به کوه یخ و کشته  میشن! !

 کروبی :اواسط فیلم رُز اعلام میکند که به او تجاوز شده و حواس همه را پرت میکند و کشتی به کوه یخ میخورد و همه میمیرند و دادستان لندن اعلام میکند رُز که مرُده، باید ثابت کند به او تجاوز شده وگرنه کارگردان فیلم محارب است و اعدام باید بشه!!


  حاتمی کیا : جَک که مامور سی آی ای است با هدفِ نزدیک شدن به رُز که از دخترانِ ضد انقلاب است بازی ورق را میبرد و به کشتی میرود و رفته رفته عاشق او میشود و دو تایی تصمیم میگیرند کشتی رو بدزدند و برن امارت اما کاپیتان اونها رو تو "رود راین" پیاده میکنه(!) و جَک بخاطر سرطان میمیره و رُز بچه ای که تو شکمش بوده  سقط  میکنه!


 پوران درخشنده : بعد از اینکه رُز و جَک از روی عرشه ی کشتی به بیرون تُف میکنند ، واکاوی رفتاری آنها در فیلم ، ما را متوجه این قضیه میکند که هردو فرزند طلاق هستند  و بقیه ی فیلم کارهای عبرت آموز درمورد مضرات طلاق والدین نشان داده میشود


 فرج الله سلحشور : جَک غرق میشود و از دهان نهنگ در میاید و تا سواحل مصر شنا میکند و  بعد بقیه ی کارهایش شبیه رییس دولت  میشود( بصورت ناخودآگاه) و در انتها هم ثابت میشود فیلمنامه دزدی بوده!!

 دهنمکی : جَک و رُز رو میخوان بدلیل عدم حفظ حجاب اسلامی و رعایت شعائر اخلاقی از کشتی بندازن بیرون اما در ادامه ،ماجراهای فوق العاده خنده دار با همراهی آفتابه و بوی باقالی و بزن برقص های خیلی باحال (بخدا اگه ببینین میمیرین از خنده!)اتفاق میوفتند و در انتهای فیلم کشتی رو میخوان بدزدن ببرن پایگاه نظامی تو عراق  اما مجید سوزوکی میاد همه رو نجات میده و با دختر کاپیتان کشتی ازدواج میکنه! و برای افزایش وحدت ، رُز و جَک و همه ما که تو سینماییم سرود "ای ایران ای مرز پرگهر..." رو با هم میخونیم! کارگردانایی که این سریالای مَشتی پَلنگی تلویزیونی(دلنوازان-فاصله ها-رستگاران و ...!) رو میسازن : جَک عاشق رُز میشه بعد متوجه میشه مادر و پدرش رضایت ندارن و از اونجایی که رضایت والدین شرطه (مهمترین نکته ی اخلاقی فیلم) اونها هیچ توجهی به پدر و مادرشون نمیکنن! اما در ادامه ی فیلم به سزای اعمالشون میرسن و میفهمن رضایت پدر و مادر خیلی مهمه و در همین ماجرا کاپیتان کشتی بلیط هارو به مسافران با قیمت زیادی فروخته اما در آخر فیلم حق به حق دار میرسه و کاپیتان به سزای اعمالش میرسه ! از اونجایی که احساس میشه مردم استقبال نکنن در ادامه اسکارلت جاهنسون و براد پیت هم به عنوان دوست جَک و رُز وارد ماجرا میشوند تا مردم حال کنن که چقد اینا خوشگل و خوش تیپ هستن و اونام کلی عشوه و ادا و اطوار درمیارن واسه ملت مسلمان و در این میان درگیریهای خواهر شوهر و مادر شوهر و هی نشون میدن واما در آخر همه چی آرومه و همه خوشحالن و  سریال که تموم شد ضرقامی میگه 99 درصد مردم این سریال رو دوست داشتن!بخدا!

 سمیرا مخملباف :
جَک و رُز مجبور میکنن کاپیتان کشتی رو که به ایران بره و بعد اونها تو روستاها میرن و از اینکه روستائیان اینترنت ای دی اس ال ندارن غصه میخورن!


 محسن رضایی : کشتی در حال غرق شدنه که کاپیتان کشتی میاد و به همه قول میده که از اونها مثل ناموس محافظت کنه اما همه از جمله کاپیتان غرق میشن و هیچکی هیچی نمیگه!

 حسین شریعتمداری: کشتی که همون اول فیلم غرق میشه و از اونجا به بعد رد پای ستون پنجم و دشمن و استکبارجنایتکار در غرق شدن کشتی آشکار میشه و افشا میشه که صهیونیست ها و امریکایی ها با حمایت های بی بی سی و صدای امریکا توسط عوامل ضد انقلاب و منافق و سازمان های جاسوسی کشتی رو غرق کردند و در ادامه سایتهای جرس و بالاترین (پیاده نظام های جنگ نرم!)که وابسته به لندن نشینان هستند سعی در وارونه جلوه دادن ماجرا میکنند اما ملت انقلابی می آید و کار را تمام میکند و چشم فتنه را در میاورد و آخر فیلم هم همون آهنگه که آخرِشبِ انتخاباتها میذارن رو پخش میکنن  و ملت هم برای مجازات سران فتنه طومار مینویسن!


 یه آقایی! : اول نیویورک رو نشون میده که رُز و جَک دارن سخنرانی تو سازمان ملل رو گوش میدن و پلک هم نمیزنن!(اغراق نمیکنم ها!)و  در راه برگشت با کشتی ، جَک احساس میکنه که رُز مثل هلو میمونه و اونها میرن تو زیر زمین کشتی با هم انرژی هسته ای درست میکنن!! و البته جَک هم برای حل معضل ترافیک از کیت وینسلت نقاشی میکشه و واسه{...}میفرسته!
 

 یه آقای دیگه ! : با قایق موتوری از رو سرنشینان کشتی رد میشن و همه میمیرن ، بعد نیروی دریایی میگه که قایقه دزدی بوده!

/ 179 نظر / 56 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گروه وبلاگ نویسی لبخندایرانی

كلي خبر در وبلاگ لبخندايراني رونمايي از بنر وبلاگ لبخندايراني ويژه ماه مبارك رمضان به اميد همكاري شما دوست همراه لبخندايراني

ناتالی

سلام [عصبانی] چرا نیستی؟ خیلی وقته نیومدی وبم

نازنین پسر

سلام مجدد میثم جان آپ کردم ... با موضوع بد بینی ... حتما بیا [چشمک] منتظرت هستم موفق باشی

یک طلبه

[خنده] خودت بودی چی کار میکردی؟

مهدی

[خنده] ایول پسر... البته با همش حال کردم جز قسمت کروبیتش ! والا نمی تونم اون طور موارد رو تو فاز طنز ببینم اما از خلاقیتت خوشم آمد [نیشخند]

(آبنوس) بهترین دختردنیا

...... بایدافتخارکنی که بهترین دختردنیابهت نظرمیده.....حالاپررونشو... واسه ی تقدیر وتشکر که نیومدم.اومدم فقط بگم قالب وبلاگت خیلی مسخره است.عوضش کن.