تولدی ديگر....

سلام . حال شما؟ ببخشيد از اينکه کم بهتون سر ميزنم .خوب اول از همه قهرمانی نيم فصل رو تبريک ميگم بهتون .دوم هم اينکه امروز بازی استقلال و صبا باطری بود و تنها نکته اين بازی داوری ضعيف بود.

خوب جدا از مسائل ورزشی شب ۲۵ آذر بود که تو اين شهر غريبی که من الان دارم توش درس ميخونم بچه های هم دانشگاهی من که حدودآ ۱۵ نفر بودند برای من يک جشن نه چندان کوچک تدارک ديده بودند و بدين ترتيب من وارد سن ۲۰ سالگی شدم  و اين هم دو تا عکس از جشن تولد من. ضمن اينکه از همه کسانی که با تلفن و ايميل و آفلاين و اس ام اس اين روز رو به من تبريک گفتند تشکر ميکنم .

ixh64k.jpg

راستی قرعه کشی جام جهانی هم که انجام شد و به نظر من که به خوب قرعه ای خورديم... منتظر نظرات شما دوستان عزيزم هستم....خدا نگهدار.07.gif23.gif

/ 7 نظر / 18 بازدید
سارا

سلام. اول از همه چيز تولدت مبارک اميدوارم که ۱۰۰۰ ساله بشی و همواره موفق و سربلند. بعدشم منم قهرمانی نيم فصل رو تبريک ميگم . به اميد قهرمانی کل. خوش باشيد.

ghazaleh

تولدت مبارک ....تولدت مبارک ....تولدت مبارک.... تولدت مبارک.... تولدت مبارک.... منم قهرمانی رو تبریک میگم. خوشحالم که باز اومدی.

setareh

سلام ميثم جان. منم تبريک ميگم تولدت رو. و اميدورام ۲۰۰ ساله بشی . have a good time....

سارا

سلام. چرا آپ نمی کنی آقا ميثم. خوش باشی .

امين

سلام. مثل اينكه تو يك ماه از من كوچكتري! خوب! وبلاگ من آپديت شد. خوشحال ميشم بخونيد.

حسن

سلام ميثم جان.ببخشيد من سر نزدم ولی با اين که خيلی از تولدت گذشته بهت تبريک می گم.به خاطر داشتن دوستانی به اين باحالی.ما رو هم دعا کن.يه سر هم بزن.به روز خواهم کرد.يا علی

ابوالفضل

با عرض سلام و تسليت فرارسيدن محرم حسيني (ع)... وای ي ی ی ی چه جيگريييييييييييييی روی کيک نوشته بودن.... ايام به کام و موفق باشيد.